Nie żyje Joanna Felczak

Zwłoki odkryte w okolicy Zadniego Granatu należą do Joanny Felczak. Badania potwierdziły przypuszczenia śledczych i potwierdziły śmierć zaginionej kobiety, która była poszukiwana od września 2020 roku. Ostatni raz widziana była w Tatrach. 

Szczątki ludzkie odkryto w okolicy Zadniego Granatu, w czerwcu 2021 roku. Poszukiwania Joanny Felczak nie dawały żadnego rezultatu i przełomem mogło być to dramatyczne odkrycie. Teraz badania DNA potwierdziły przypuszczenia i oficjalnie stwierdzono śmierć kobiety.

– Kochani. Otrzymaliśmy dziś informację na temat wyników badań DNA szczątków znalezionych w Tatrach w czerwcu tego roku. To Asia. – czytamy na grupie Zaginęła Joanna Felczak – Tatry.

Poszukiwania od września 2020

Joanna Felczak zaginęła 20 września. W ten dzień wyszła z jednego z zakopiańskich pensjonatów, następnie udając się do schroniska Murowaniec. Ostatni raz widziana była na rozwidleniu szlaków Czarny Staw – Kasprowy Wierch – Kuźnice. Poszukiwania kobiety, w które zaangażowało się wiele osób nie dawały żadnych, nawet najmniejszych rezultatów.

Przełomem był czerwiec bieżącego roku, kiedy to pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego podczas trwających prac natrafili na ludzkie szczątki. W pobliżu odnaleziono również plecak oraz dokumenty zaginionej. Materiał DNA pobrano z kości. Niestety potwierdziły się najgorsze przypuszczenia…

fot. Śladami Zaginionych

Skomentuj post