Wypadek w Jabłonce. Nie wiadomo kto kierował (ZDJĘCIA)

Do bardzo groźnego wypadku doszło w niedzielę 28 listopada na Orawie. W Jabłonce przed południem samochód osobowy uderzył w betonowy przepust. Dwie osoby zostały ranne.

Według najnowszych informacji, jakie przekazała asp. Dorota Garbacz z KPP w Nowym Targu do szpitala przetransportowano trzy osoby. 18-latek nie odniósł poważniejszych obrażeń, natomiast 26-latek ma urazy kręgosłupa. Od 21-latka pobrano krew do badania. Póki co nie wiadomo, kto w czasie wypadku siedział za kierownicą pojazdu. Policja zbada również mężczyzn pod względem obecności alkoholu i środków odurzających.

Do zdarzenia doszło przed południem w niedzielę 28 listopada. W Jabłonce na ulicy Machaja samochód osobowy rozbił się o betonowy przepust. Na prostym odcinku drogi kierowca najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i doszło do mocnego uderzenia. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Na miejsce przybyły zastępy straży pożarnej z JRG Nowy Targ oraz OSP Jabłonka, a także Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja. Na czas działań ratowniczych droga była całkowicie zablokowana.

fot. Góral Info

Skomentuj post