Tragedia w Krzyżówce. Zginęła 19-latka (ZDJĘCIA I FILM)

Tragiczny wypadek w powiecie nowosądeckim. W miejscowości Krzyżówka przy zjeździe do Krynicy-Zdroju doszło do zderzenia dwóch samochodów. Zginęła 19-letnia kobieta, natomiast 20-letni mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala. 

Tragedia rozegrała się na drodze wojewódzkiej DW981 w poniedziałek 29 listopada przed godziną 10. W miejscowości Krzyżówka, tuż przed zjazdem do Krynicy-Zdroju samochód osobowy zderzył się z ciężarówką przewożącą olej napędowy.

 

Niestety w wyniku zderzenia na miejscu śmierć poniosła 19-letnia pasażerka samochodu marki ford, natomiast 20-letni kierowca z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Droga jest całkowicie zablokowana, a Policja wyznaczyła objazdy Mochnaczkę oraz lokalnymi drogami. Na miejsce zdarzenia przybył prokurator Prokuratury Rejonowej w Muszynie, który wraz z funkcjonariuszami ustalą okoliczności tragedii.

Dużo pracy mają też strażacy, którzy muszą zneutralizować dużą plamę oleju na drodze. Kierowców apelujemy o ostrożność, ponieważ warunki na małopolskich drogach są fatalne.

fot. Sądeckie Drogi

Skomentuj post