Królowa Górna. Samochód osobowy uderzył w koparkę (ZDJĘCIA)

Nietypowe zdarzenie miało miejsce we wtorek 30 listopada w Królowej Górnej. Samochód osobowy prowadzony przez kobietę z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w stojącą koparkę. Poszkodowana osoba trafiła pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. 

We wtorek 30 listopada w godzinach południowych służby ratownicze zostały zaalarmowane do wypadku, który miał miejsce w Królowej Górnej, miejscowości znajdującej się w powiecie nowosądeckim.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że prowadząca samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechała z drogi głównej i uderzyła w stojącą koparkę. W pojeździe oprócz kobiety, która odniosła obrażenia znajdowała się również dwójka dzieci. Do momentu przybycia na miejsce zespołu ratownictwa medycznego była pod opieką ratowników z naszego zastępu. Dzieci nie odniosły żadnych obrażeń, do momentu przyjechania na miejsce zdarzenia drugiego rodzica były pod opieką naszej druhny z zastępu (ratownika KPP) oraz misia strażaka. Dzięki temu zminimalizowano dyskomfort psychiczny towarzyszący wypadkowi – informuje OSP Królowa Górna.

Na miejsce przybyli strażacy z OSP Królowa Górna, OSP Bogusza oraz JRG Nowy Sącz, a także gorlicki Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

fot. OSP Królowa Górna

Skomentuj post