Premiera singla Justyny Biedrawy “Tajemnice” (TELEDYSK)

Zapraszamy do obejrzenia nowego singla Justyny Biedrawy “Tajemnice”. Artystka, która pisze teksty, śpiewa i tworzy pochodzi z Sidziny spod Babiej Góry. Utwór jak i klip został nagrany w Rabce-Zdroju. 

– O miłości, strachu i niepewności… Piosenka Tajemnice zawiera osobiste przemyślenia na temat tego, jak brak wiary w siebie, niepewność przeszkadza w budowaniu relacji. Autorka utworu wierzy że aby prawdziwie kogoś pokochać i czuć się kochanym, najpierw trzeba pokochać, zaakceptować samego siebie. Aby dać drugiej osobie szczęście, trzeba to szczęście, radość znaleźć także w sobie – mówi Justyna Biedrawa.

Warto podkreślić, iż zarówno utwór jak i klip do niego zostały nagrane w Rabce-Zdrój – przepięknym gorczańskim uzdrowisku.

Artystka pochodzi z uroczej wsi Sidzina, znajdującej się w powiecie suskim. Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. – Własne utwory zaczęłam tworzyć około 3 lata temu i to wtedy właśnie zaczęłam rozwijać swój własny kanał Youtube, który obecnie zdobył już ponad 7 tys. subskrybentów. Muzyka to dla mnie przede wszystkim zabawa oraz sposób wyrażania siebie, swoich emocji. Najlepiej odnajduje się w klimatach blues, pop, jazz, rnb – podkreśla.

Skomentuj post