Dwie kobiety potrącone na pasach w Trzetrzewinie

Do groźnego wypadku z udziałem pieszych doszło na drodze krajowej DK28 w miejscowości Trzetrzewina. W kobiety, które przechodziły przez ulicę na oznakowanym przejściu wjechał samochód. Poszkodowane trafiły do szpitala. 

O zdarzeniu poinformowała strona facebookowa Sądeckie Drogi. Wypadek miał miejsce około godziny 18 w miejscowości Trzetrzewina, znajdującej się w powiecie nowosądeckim. Na drodze krajowej DK28 w okolicy miejscowej szkoły doszło do potrącenia dwóch kobiet przez samochód marki BMW, prowadzony przez 60-letniego kierowcę.

Na miejsce przybyły zastępy straży pożarnej oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego, które opatrzyły poszkodowane kobiety i przetransportowały do szpitala. Nie ma dokładnych informacji o ich stanie zdrowia. Według informacji uzyskanych z biura prasowego Małopolskiej Policji kierowca był trzeźwy, jednak z powodu dużego wykroczenia zatrzymano mu prawo jazdy.

Droga przez dłuższy okres czasu była zablokowana. Funkcjonariusze sądeckiej Policji prowadzili na miejscu czynności dochodzeniowe oraz ustalili okoliczności zdarzenia.

fot. Małopolska Policja

Skomentuj post