Paweł Kieszek “Wiślakiem Meczu” z Widzewem Łódź (WYNIKI)

Od meczu Fortuna Pucharu Polski, w którym Biała Gwiazda pokonała Widzew Łódź 3:1 rozpoczynamy cykliczną zabawę dla kibiców krakowskiego klubu. “Wiślakiem Meczu” został przez Was wybrany Paweł Kieszek, który uzyskał aż 54% głosów. 

Głosowanie przebiegało pod dyktando Pawła Kieszka. Bramkarz Wisły Kraków popisał się świetnymi interwencjami w spotkaniu z Widzewem Łódź. I to właśnie on został przez Was wybrany pierwszym “Wiślakiem Meczu”, zdobywając aż 54% głosów.

Na drugiej pozycji znalazł się strzelec inauguracyjnej bramki dla Białej Gwiazdy – Felicio Brown Forbes. Na piłkarza z Kostaryki postawiło 22% internautów. Na najniższym stopniu podium znalazł się Jan Kliment, uzyskując 7% ze wszystkich głosów. Czech dwa razy trafił do bramki Łodzian. Czołową piątkę uzupełnili Yaw Yeboah (6% głosów), oraz Piotr Starzyński.

Wyniki głosowania 

Od tego głosowania rozpoczynamy wybór “Wiślaka Sezonu”. Za pierwsze miejsce w głosowaniu po każdym meczu w PKO Ekstraklasie i Fortuna Pucharze Polski zwycięzca otrzymuje 7 punktów. Drugie miejsce to 5 oczek, natomiast trzecie, czwarte i piąte miejsce to odpowiednio 3, 2 i 1 punkt.

Klasyfikacja po pierwszym głosowaniu

  1. Paweł Kieszek – 7 pkt
  2. Felicio Brown Forbes – 5 pkt
  3. Jan Kliment – 3 pkt
  4. Yaw Yeboah – 2 pkt
  5. Piotr Starzyński – 1 pkt

fot. Wisła Kraków

Skomentuj post