Nowy radiowóz dla krynickich funkcjonariuszy (ZDJĘCIA)

Kia Sportage – oznakowany radiowóz dołączyła do floty samochodów krynickiego komisariatu Policji. W uroczystości przekazania pojazdu wzięli udział Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu oraz Burmistrz Krynicy-Zdroju.

We wtorek 7 grudnia przed Komisariatem Policji w Krynicy-Zdroju odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu, który będzie wykorzystywany przez mundurowych z uzdrowiska do służb patrolowych. – Policyjną flotę komisariatu zasiliła Kia Sportage wyprodukowana w 2021 roku i wyposażona w szereg systemów zapewniających funkcjonariuszom bezpieczeństwo i komfort pracy – informuje Małopolska Policja.

Nowy radiowóz kosztował ponad 126 tys. złotych, a jego zakup był możliwy dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz samorządowych gminy Krynica-Zdrój, która w połowie sfinansowała to przedsięwzięcie. Pozostała kwota pochodziła z budżetu Policji.

W uroczystym przekazaniu radiowozu wziął udział Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu mł. insp. dr Krzysztof Dymura, Komendant Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju Andrzej Stach, Burmistrz Krynicy-Zdroju Piotr Ryba oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Irena Weber-Grelecka. Szef sądeckich policjantów serdecznie podziękował przedstawicielom krynickiego samorządu za przychylność, wsparcie i dobrą współpracę.

fot. Małopolska Policja

Skomentuj post