Wspaniała inicjatywa burmistrza Wadowic (ZDJĘCIA)

Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński ma bardzo wielkie serce. Jego wspaniała inicjatywa #CharytatywnyMaratonMikołajkowy dotarła do Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Lwowskiej w Wadowicach, który jest prowadzony przez siostry Nazaretanki. 

– Czasem tak niewiele trzeba, by sprawić komuś radość – napisał na facebooku burmistrz Wadowic. Wiele osób nie zgadza się jednak z tym stwierdzeniem Bartosza Kalińskiego. Jest to bardzo wielki gest dla tych osób, szczególnie w okresie przedświątecznym przepełnionym wspaniałymi, rodzinnymi chwilami. Dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Lwowskiej w Wadowicach rodzinną atmosferę tworzą prowadzące ośrodek siostry Nazaretanki. Dlatego też inicjatywa burmistrza #CharytatywnyMaratonMikołajkowy jest świetnym uzupełnieniem tej szlachetnej misji.

We wtorek 7 grudnia włodarz miasta odwiedził placówkę, w której przebywają kobiety. – Życzeniem mieszkanek tego domu było, aby św. Mikołaj przyniósł im pizzę, kebaby, hamburgery i chrupiące kurczaki w panierce z frytkami, a my to kulinarne życzenie spełniliśmy. Było też ubieranie choinki, prezenty i cukierki. Zadowolenie i radość w oczach tych dziewczyn po prostu bezcenna…– napisał Bartosz Kaliński. 

My liczymy na więcej takich szlachetnych inicjatyw w Małopolsce.

 

Skomentuj post