Zderzenie pod kościołem w Bukowinie Tatrzańskiej (ZDJĘCIA)

Do bardzo groźnego zderzenia pojazdów doszło w niedzielę 12 grudnia w Bukowinie Tatrzańskiej. Około godziny 8 rano w pobliżu kościoła miało miejsce najechanie na siebie trzech samochodów. Na całe szczęście nikt nie ucierpiał.

Służby ratownicze zostały zaalarmowane do zdarzenia drogowego, które miało miejsce przy kościele w Bukowinie Tatrzańskiej w niedzielę 12 grudnia. Około godziny 8 rano doszło tam do najechania na siebie trzech samochodów osobowych.

– Kierujący pojazdami poruszali się w kierunku Nowego Targu. Po przybyciu na miejsce okazało się, że doszło do najechania na siebie trzech samochodów osobowych. W momencie przybycia na miejsce zastępów OSP wszyscy uczestnicy zdarzenia znajdowali się poza rozbitymi pojazdami. Nikt z podróżujących autami nie wymagał specjalistycznej opieki medycznej. Działania ratowników OSP polegały na właściwym zabezpieczeniu terenu akcji, odłączeniu zasilania w samochodach i posypaniu sorbentem wyciekłych płynów eksploatacyjnych. Na czas prowadzonych działań ratowniczych ruch odbywał się wahadłowo – informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Bukowinie Tatrzańskiej.

Na miejscu działania prowadziły służby ratunkowe: strażacy z OSP Bukowina Tatrzańska oraz JRG Zakopane, a także Policja.

fot. OSP Bukowina Tatrzańska

 

Skomentuj post