Mężczyzna wciągnięty do maszyny drogowej w Grybowie (ZDJĘCIA)

Bardzo groźne zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 13 grudnia w Grybowie, miejscowości znajdującej się w powiecie nowosądeckim. Mężczyzna został wciągnięty do maszyny drogowej. 

Na miejscu działania ratownicze prowadziły służby wraz ze śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do zdarzenia doszło około godziny 13 w miejscowości Grybów, znajdującej się w powiecie nowosądeckim.

– 13 grudnia 13.03 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Grybów Biała oraz OSP Siołkowa zadysponowane zostały do działań w Grybowie na ulicę Jakubowskiego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że do maszyny drogowej został wciągnięty człowiek. Ratownicy medyczni obecni na miejscu zdarzenia zaopatrzyli osobę poszkodowaną. Działania strażaków skupiły się na wydobyciu człowieka z maszyny. Jednocześnie przyjęto śmigłowiec LPR, który przybył na miejsce zdarzenia.  Osobę wydobyto z maszyny i przekazano ratownikom medycznym pogotowia, którzy zajęli się poszkodowanym – poinformowała Państwowa Straż Pożarna w Nowym Sączu.

Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

fot. PSP Nowy Sącz

Skomentuj post