Dachowanie osobówki w Chomranicach (ZDJĘCIA)

Trzy osoby trafiły do szpitala po dachowaniu samochodu osobowego, które miało miejsce w Chomranicach, miejscowości znajdującej się w powiecie nowosądeckim. Do zdarzenia doszło po godzinie 7 rano w czwartek 16 grudnia. 

Służby ratownicze zostały zaalarmowane do wypadku, który miał miejsce w Chomranicach w czwartek 16 grudnia po godzinie siódmej rano. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że  doszło do dachowania samochodu Ford Fiesta. Pojazd leżał na dachu, na wjeździe do prywatnej posesji, nie blokując ruchu. Pojazdem podróżowały łącznie cztery osoby. Jedna z nich tj. kobieta 18 lat znajdowała się w środku pojazdu i uskarżała się na dolegliwości – informuje PSP w Nowym Sączu.

Jak się później okazało, jedna z osób, która wydostała się o własnych siłach z samochodu uskarżała się na dolegliwości i trafiła pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Natomiast drugą kobietę z pojazdu uwolnili strażacy i na noszach typu deska wyciągnęli z rozbitej osobówki.

Na miejsce zdarzenia oprócz strażaków z JRG 1 Nowy Sącz, OSP Klęczany i OSP Krasne Potockie oraz Policji przybyły Zespoły Ratownictwa Medycznego. Oprócz dwóch kobiet, wymagających hospitalizacji, do szpitala trafił również poszkodowany mężczyzna.  Dalsze działania strażaków  polegały na  kierowaniu ruchem drogowym, który odbywał się wahadłowo. Zabezpieczano czynności Policji oraz pomocy drogowej.

fot. PSP Nowy Sącz

 

Skomentuj post