Starszy mężczyzna potrącony w Wysiołku Luborzyckim (ZDJĘCIA)

Do niebezpiecznego wypadku doszło w godzinach popołudniowych 16 grudnia w Wysiołku Luborzyckim. Niestety miało miejsce kolejne w ostatnim czasie potrącenia pieszego. Poszkodowany trafił do szpitala. 

Sytuacja miała miejsce około godziny 17 w miejscowości Wysiołek Luborzycki, znajdującej się w powiecie krakowskim. Doszło tam do potrącenia starszego mężczyzny, który trafił pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Na miejsce zdarzenia przybył także patrol Policji, który ustali okoliczności zdarzenia. Poszkodowany trafił do szpitala. Na forum mieszkańców gminy Kocmyrzów-Luborzyca wypadek jest komentowany przez internautów.

– Akurat ten odcinek ma chodnik i jest oświetlony latarniami.. ale kierowcy przekraczają prędkość a ruch samochodów też jest spory. Nie raz stoję, po kilka minut, żeby przejść z chodnika do siebie na posesję. Piszecie, ze mógł mieć odblaski a skąd wiecie że nie było odblasku? Z tego co kojarzę to akurat ten Pan odblask nosi – pisze jedna z nich. Mieszkaniec miejscowości, starszy mężczyzna prawdopodobnie posiadał odblask na swojej lasce. – Pan szedł o lasce która miała odblask. Auto go potrąciło na drugiej połowie jezdni, więc ponad połowę przeszedł. Ciekawe czy jak będziesz miał prawie 80 lat to przeskoczysz drogę. Życzę takiego zdrowia w takim wieku – podkreśla jeden z internautów.
fot. Czytelniczka
Skomentuj post