Lodowisko w gminie Stryszawa. Mieszkańcy bezradni (ZDJĘCIA)

Od wielu lat mieszkańcy gminy Stryszawa apelują o to samo. Niestety co roku sytuacja się nie poprawia. Drogi są odśnieżane, ale co z tego skoro na drogach jest lodowisko. 

– Niektórzy mieszkańcy gminy nie mają odśnieżane i żadne interwencje nie pomagają. XXI wiek… Pozostaje się tylko modlić, żeby dużo śniegu nie było heh i żeby pogotowie czy straż nie były potrzebna – pisze na forum gminy Stryszawa jedna z mieszkanek. Niestety pomimo wieloletnich interwencji władze gminy mają za nic prośby mieszkańców. Jak widać na załączonych zdjęciach, na drogach można pojeździć nie samochodem, ale na łyżwach.

To jest jakiś dramat! Jak gmina może sobie pozwalać na takie zaniedbania??? – nie kryje oburzenia kolejna z internautek. – To są kpiny co się dzieje; Artykuł to by się nie jeden przydał, odnośnie naszej gminy – podkreślają kolejni mieszkańcy gminy.

Miejmy nadzieję, że sytuacja się poprawi, a władza w tej sprawie zacznie liczyć się z mieszkańcami. Tu nie chodzi o ich wygodę, ale o zdrowie i życie. W takich warunkach nie trudno o wypadek, który może być tragiczny. Nie mówiąc o wizytach na oddziałach ortopedycznych.

fot. czytelnik

Skomentuj post