Nie żyje Żora Korolyov – tancerz z Tańca z Gwiazdami (WIDEO)

Smutna wiadomość nadeszła w późny wieczór 21 grudnia. W wieku 34 lat zmarł znany z Tańca z Gwiazdami Żora Korolyov. Informację o śmierci tancerza przekazał Paweł Dudek. 

Żora Korolyov urodził się na Ukrainie, a dokładnie w Odessie 6 października 1987 roku. Był nie tylko doskonałym tancerzem, ale także choreografem i przedsiębiorcą. Wystąpił także jako aktor w serialach takich jak “Ojciec Mateusz”, “Kochaj i tańcz” oraz “Tylko miłość”. Taniec był całym jego życiem, ponieważ na parkiecie występował od ósmego roku życia. Pasję dzielił z piłką nożną, trenując w szkółce piłkarskiej SKA-Odessa. Zdobył wiele tanecznych tytułów.

Popularność zdobył przede wszystkim dzięki programowi Taniec z Gwiazdami. Jego partnerkami były Kasia Cerekwicka, Isis Gee, a także Agnieszka Cegielska. – Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię – napisała Ewelina Bator, partnerka Żory Korolyova. Tancerz miał 34 lata…

fot. Fanpage Żory Korolyova

Skomentuj post