Łowcy pedofili odwiedzili powiat suski

W sieci działają grupy zajmujące się wyłapywaniem czynów pedofilskich. Tym razem “łowcy” pedofili udali się do podbabiogórskiej, miejscowości znajdującej się w powiecie suskim. Przeprowadzili rozmowę z 49-letnim mieszkańcem powiatu suskiego. 

Negatywny “bohater” kolejnego filmu “łowcy pedofili” to 49-letni mężczyzna z powiatu suskiego. Tradycyjnie w sieci można obejrzeć nagranie z mężczyzną. Warto podkreślić, że w Polsce osoba jest winna dopiero po skazaniu prawomocnym wyrokiem. Dlatego też przedstawiamy fakty, a nie prezentujemy domysłów i osądów.

– Od miesiąca korespondował z dwójką wirtualnych dzieci (wabikami) , które namawiał między innymi do robienia sobie nagich zdjęć. ECPU Polska serdecznie dziękuje policjantom z KPP Sucha Beskidzka za pomoc w realizacji ujęcia – czytamy na profilu ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili.

Cała akcja – rozmowa grupy zajmującej się wyłapywaniem pedofili trwała 13 minut. Następnie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zatrzymali mężczyznę oraz skuli w kajdanki. W następnych krokach funkcjonariusze i śledczy będą ustalać, czy 49-letni mieszkaniec powiatu suskiego jest winny.

Podstawą śledztwa będzie przede wszystkim umieszczona w sieci rozmowa z 49-letnim mężczyzną. Analizie zostaną poddane także rozmowy z “wabikami”, a więc osobami podającymi się za małoletnie osoby. Z pewnością zostaną także zabezpieczone urządzenia, z których korzystał podejrzany. Pamiętajmy jednak, że z osądami należy poczekać do zakończenia śledztwa.

Skomentuj post