Wieliccy policjanci z nowymi pojazdami!

Wieliccy policjanci otrzymali nowy radiowóz oraz quad na potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Pojazd terenowy typu quad to pierwszy taki pojazd u policjantów z podkrakowskiej Wieliczki! 

– W wydarzeniu, które odbyło się przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce wzięli udział: Komendant Powiatowy Policji w Wieliczce, mł. insp. Mirosław Strach, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce podinsp.  Agnieszka Burzec Czesak, Komendant Komisariatu Policji w Gdowie komisarz Krzysztof Mistarz, oraz przedstawiciele samorządów, które współfinansowały zakup pojazdów: Starosta Wielicki Adam Kociołek, Sekretarz Powiatu wielickiego Rafał Ślęczka, Pełnomocnik Burmistrza ds. Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Kühl Krzysztof, Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas, Wójt Gminy Biskupice Renata Gawlik. Otrzymane pojazdy, to inwestycja w bezpieczeństwo i porządek publiczny, a pojazdy będą służyły mieszkańcom i turystom naszego powiatu – informuje KPP w Wieliczce. 

Bezdyskusyjnie: te pojazdy będą zapewniały bezpieczeństwo dla lokalnej społeczności, mieszkańców i turystów. Szczególnie, że policjanci zostali wyposażeni także w pojazd typu quad, który bardzo dobrze sprawdzi się w terenie. To na pewno dobra inwestycja samorządu w bezpieczeństwo!

 

Skomentuj post