Jason Derulo porwał publiczność Sylwestra Marzeń? (WIDEO)

Największą gwiazdą “Sylwestra Marzeń” zorganizowanego przez Telewizję Polską na Równi Krupowej w Zakopanem był wokalista, choreograf, tancerz, autor tekstów, aktor i producent muzyczny Jason Derulo. Czy amerykańska gwiazda porwała zakopiańską publiczność? 

Jacek Kurski przygotował nie lada gratkę dla fanów muzyki. Na “Sylwestra Marzeń” przybyła jedna z największych obecnie gwiazd muzyki oraz popularnego serwisu społecznościowego TIK-TOK Amerykanin Jason Derulo. Już na pierwszym wejściu było wiadomo, że gość nie przybył do Polski po łatwą kasę. Swoim znakomitym wokalem oraz choreografią z tańcem porwał widzów przed telewizorami. Łącznie na scenie pojawił się aż cztery razy, wykonując swoje największe hity “Want to Want Me” czy “Take You Dancing” oraz piosenkę “Savage Love”. Jednak publiczność zgromadzona na Równi Krupowej zareagowała bardzo dziwnie.

Warto zaznaczyć, że Jason Derulo wyróżniał się na tle innych “gwiazd” imprezy organizowanej przez Telewizję Polską. Była to muzyka w łączonym stylu R&B, pop oraz hip-hop, która być może nie wpisywała się w dotychczasowe edycje “Sylwestra Marzeń”. Odniosło się wrażenie, że widownie bardziej porwał Sławomir oraz Zenon Martyniuk. Oczywiście fani w sieci nie kryją zachwytu nad stylem, w jakim zaprezentował się Amerykanin. Oby więcej takich gwiazd w Polsce.

– Nie chodzi mi o to kto zapłaci tylko gdzie gra, a te 300 tyś to bardzo dobrze wydane pieniądze, lepiej jak przyjedzie i zaśpiewa taka gwiazda niż zaprosić więcej Zenków i Sławomirów – napisał jeden z użytkowników Twittera. Moje podsumowanie #sylwestermarzeń Pogoda nie dopisała. Ida znowu przebrana-tym razem za księżniczkę. Część gwiazd taka sama jak co roku, Thomas Anders ma chyba podpisany kontrakt na sylwestra na 100 lat. Derulo dal świetny występ jednak nie został doceniony i to było smutne – podkreślił kolejny.

Internauci w większość podkreślają świetny głos muzyka oraz to, że dał prawdziwe show. Niestety wielu także krytykuje publiczność “Sylwestra Marzeń”. – Obejrzałam filmiki z Jasonem Derulo w Zakopanem XDDDD i No beka beką, ale się postarał chłopak. Mega fajny występ dał i nie śpiewał z playbacku. Szkoda tylko że Polska wydaje tyle hajsu na takie rzeczy zamiast na coś ważnego – czytamy w mediach społecznościowych. Obejrzałem właśnie występ Jasona Derulo podczas #sylwestermarzeń i muszę przyznać że było dość okej. Śpiewał faktycznie na żywo, robił show i wyszło stosunkowo dobrze – zaznaczył kolejny użytkownik Twittera. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

fot. TVP

Skomentuj post