Kolizja ciężarówki i osobówki w Krynicy-Zdroju (ZDJĘCIA)

Sylwester był bardzo pracowity dla służb z powiatu nowosądeckiego. W godzinach rannych 31 grudnia, w Krynicy-Zdroju na ulicy Sądeckiej doszło do kolizji samochodu osobowego z ciężarówką. Na całe szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 

31 grudnia o godzinie 5.51 zastępy z JRG w Krynicy Zdroju zadysponowane zostały do działań na ulicę Sądecką w Krynicy Zdroju. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że miała miejsce kolizja samochodu osobowego marki BMW oraz samochodu ciężarowego Scania. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Samochód ciężarowy poruszał się w kierunku Nowego Sącza. W wyniku oblodzenia nawierzchni doszło do skrzyżowania zestawu i naczepa przesunęła się na drugi pas. BMW poruszał się w kierunku Krynicy-Zdroju i był oparty o lewy bok naczepy – informuje Państwowa Straż Pożarna w Nowym Sączu.

Ruch na drodze był utrudniony. Działania zastępów straży pożarnej polegały na  zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Udzielono pomocy służbie drogowej w posypaniu nawierzchni bezpośrednio pod samochodami aby umożliwić ich przemieszczenie. Przesunięto naczepę od samochodu osobowego przy pomocy wyciągarki i pasów. Samochód ciężarowy odjechał na pobliski parking. Strażacy kierowali ruchem drogowym, który odbywał się wahadłowo. Działania strażaków trwały półtorej godziny.

źródło: PSP Nowy Sącz

Skomentuj post