Zwłoki w bagażniku. Tragiczne odkrycie w Ludźmierzu (ZDJĘCIA)

Tragiczny finał noworocznej akcji Policji. W bagażniku samochodu, który był porzucony przy stawach w Ludźmierzu znajdowały się zwłoki mężczyzny. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo. 

Służby zostały zaalarmowane do poszukiwań w rejonie stawów w Ludźmierzu w sobotę 1 stycznia. Jak się jednak okazało w bagażniku samochodu znajdowały się zwłoki mężczyzny z raną postrzałową. Obok leżała broń.

– Dziś 01.01.2022 o godzinie 8:00 dostaliśmy zgłoszenie od dyżurnego z KPP w Nowym Targu o poszukiwaniach w Ludźmierzu. Znaleziono tam porzucony samochód na słowackich rejestracjach, Policja zadecydowała o przeszukaniu terenu, by sprawdzić, czy nie ma tam gdzieś kierowcy.Do pomocy policjantom zadysponowano ratowników PGPR wraz z quadem. Jak się okazało, samochód został w grudniu skradziony na terenie Słowacji, a teraz nagle pojawił się w Ludźmierzu. Zabezpieczony został przez nowotarskich policjantów. Teren wokół stawów został sprawdzony z wykorzystaniem quada PGPR, jednak nie znaleziono nikogo, kto mógłby kierować tym pojazdem – informowała Podhalańska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza.

Szokujące odkrycie ciała, na którym znajdowała się rana postrzałowa głowy miało miejsce po odholowaniu pojazdu na policyjny parking. Najnowsze fakty w tej sprawie ustalili dziennikarze RMF FM. Według nich zwłoki to ciało poszukiwanego przez słowacką Policję 40-letniego mężczyzny. Prawdopodobnie był to były policjant, który cierpiał na choroby psychiczne i posiadał ze sobą broń.

fot. Podhalańska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza

Skomentuj post