Samochód w rowie w gminie Krynica-Zdrój (ZDJĘCIA)

Groźne zdarzenie miało miejsce we wtorek 4 stycznia w miejscowości Polany, znajdującej się w gminie Krynica-Zdrój. Kierowca samochodu marki Toyota stracił panowanie i wpadł do przydrożnego rowu. Nie odniósł poważniejszych obrażeń. 

Do zdarzenia doszło 4 stycznia o godzinie 8.35. – Zastępy z JRG w Krynicy Zdroju, OSP Polany oraz OSP Berest zadysponowane zostały do działań w Polanach. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że z drogi wojewódzkiej nr 981 wypadł samochód osobowy marki Toyota Yaris. Samochodem podróżowała jedna osoba, która nie uskarżał się na żadne dolegliwości – informuje PSP w Nowym Sączu.

Na jezdni znajdowały się plamy płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wahadłowym kierowaniu ruchem drogowym. Zneutralizowano plamy płynów eksploatacyjnych za pomocą dyspergentu. Strażacy współdziałali z pomocą drogową wezwaną na miejsce zdarzenia przez osobę kierującą pojazdem.

Pomoc drogowa wyciągnęła pojazd na drogę. Uszkodzenia pojazdu pozwalały na dalsze kontynuowanie jazdy. Na miejscu zdarzenia pozostała Policja wraz z właścicielem samochodu. Działania strażaków trwały około czterdziestu minut.

źródło: PSP Nowy Sącz

Skomentuj post