Wisła Kraków sporo zarobi na transferze Yawa Yeboaha?

Znamy coraz więcej szczegółów prawdopodobnego transferu Yawa Yeboaha do amerykańskiej MLS. Według informatorów piłkarz popisał już kontrakt z ekipą Columbus Crew. Cena za ghańskiego pomocnika wydaje się być bardzo satysfakcjonująca. 

Yaw Yeboah to jedna z najjaśniejszych postaci Białej Gwiazdy w 2021 roku. Pomocnik z Ghany rozgrał kilka naprawdę dobrych spotkań w barwach krakowskiego klubu. Doskonała dyspozycja pozwoliła na zainteresowanie wielu klubów, między innymi z Major League Soccer. Według nieoficjalnych informacji Yeboah podpisał kontrakt z amerykańską drużyną Columbus Crew, ale na oficjalne ogłoszenie musimy jeszcze trochę poczekać.

Według nieoficjalnych źródeł Wisła Kraków może zarobić na sprzedaży piłkarza od 1,5 do aż 3 milionów dolarów, które znacznie przybliżą krakowski klub do wyjścia z długów. Informatorzy mówią także o zapisie w nowym kontrakcie 30% kwoty od przyszłego transferu piłkarza. Jeśli informacje się potwierdzą, będzie to świetny ruch działaczy Białej Gwiazdy. Jednak, aby uzyskać więcej szczegółów, musimy uzbroić się w cierpliwość.

fot. Bartek Ziółkowski – Wisła Kraków

Skomentuj post