BMW ofiarą zazdrości. Gruba pomyłka 25-latka (ZDJĘCIA)

Ta historia mogłaby stanowić scenariusz do dobrej komedii lub kabaretu. Jednak właścicielowi BMW nie było do śmiechu. 25-latek zniszczył siekierą samochód mechanika, który przyjechał naprawić pojazd dziewczynie krewkiego mieszkańca powiatu brzeskiego. Mężczyzna myślał, że pod dom przyjechał kochanek…

Do nietypowego zdarzenia doszło wieczorem 4 stycznia w jednej z podtarnowskich wiosek. 25-letni mieszkaniec terenu brzeskiego zadzwonił do dziewczyny, zapowiadając swoją rychłą wizytę pod Tarnowem. Niezapowiedziana wizyta była kobiecie mocno nie na rękę, więc poprosiła ukochanego o przyjazd w innym terminie. Ten jak się okazało był już prawie na miejscu i chwilę później pojawił się pod domem swojej sympatii, gdzie zamiast jej samochodu, zastał nieznane mu bmw.

– Będąc święcie przekonany, że ma do czynienia ze zdradą ukochanej, niewiele myśląc złapał za siekierę i rzucił się na samochód rzekomego rywala, niszcząc karoserię, wybijając boczne szyby i reflektory. Jako, że złe emocje nie opuściły go nadal, siekierą potraktował również drzwi domu swojej kobiety – informuje tarnowska Policja.

Nawet do pięciu lat pozbawienia wolności

Wtedy do akcji wkroczyła ona sama tłumacząc, że do żadnej zdrady nie doszło, a bmw to własność mechanika samochodowego, który na czas naprawy jej zepsutego samochodu, wyświadczył kobiecie grzeczność i na okres usunięcia awarii, oddał jej w użytkowanie swój własny samochód.

Po tym co się stało właściciel bmw skierował swoje kroki na policję, gdzie złożył stosowne zawiadomienie. Krewki 25-latek odpowie natomiast za przestępstwo zniszczenia mienia, za które kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do lat 5 pozbawienia wolności.

źródło: Małopolska Policja

Skomentuj post