Trzy zdarzenia drogowe na Sądecczyźnie (ZDJĘCIA)

Do trzech zdarzeń drogowych doszło 6 i 7 stycznia na Sądecczyźnie w gminach Krynica-Zdrój, Piwniczna-Zdrój oraz Grybów. Na całe szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, a tylko jedna osoba trafiła pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. 

6 i 7 stycznia strażacy usuwali skutków zdarzeń drogowych. W święto Trzech Króli 6 stycznia o godzinie 14.44 strażacy prowadzili działania w Kosarzyskach (gmina Piwniczna-Zdrój). Tam samochód osobowy Volkswagen wypadł z jezdni ocierając się o samochód Mercedes następnie uderzył w koparko ładowarkę, które były zaparkowane na poboczu. Pomocy kierowcy udzielili ratownicy Zespołu Ratownictwa Medycznego.

W piątek 7 stycznia po godzinie pierwszej w nocy prowadzono działania we Florynce gdzie doszło do dachowania samochodu osobowego Fiat. Pojazdem, który znajdował się poza obrysem jezdni podróżowały dwie osoby, które nie uskarżały się na żadne dolegliwości.

Tego samego dnia po godzinie 9 strażacy prowadzili działania w Tyliczu na ulicy Wolności, gdzie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W pojazdach podróżowało łącznie 11 osób w tym  6 osób dorosłych oraz 5 dzieci.  Uczestnicy zdarzenia nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Z jednego z aut nastąpił niewielki wyciek płynów eksploatacyjnych. Samochody blokowały jeden pas jezdni. Droga była oblodzona. Strażacy we wszystkich przypadkach zabezpieczali miejsca zdarzenia oraz podjęli działania mające na celu usunięcie skutków zdarzeń drogowych.

 

info i foto: PSP Nowy Sącz

Skomentuj post