Kim jest najsilniejszy człowiek na świecie?

Bogusław ‘BOGO’ Ufir to Mistrz Polski i Świata w wyciskaniu leżąc. Przebił wiele rekordów Polski i Świata oraz się nie poddaje, idzie po więcej! 

Mieszkaniec powiatu suskiego i pracownik siłowni Fitness Paradise w Galerii Jordanowskiej to najsilniejszy człowiek na świecie! Jest on Mistrzem Świata w wyciskaniu na ławce leżąc, federacji WPA i GPC oraz tytuł Mistrza Polski – który zdobył w maju 2021 w Zalesiu, mimo kontuzji po wcześniejszych zawodach WPA (który odbyły się kilka tygodni wcześniej)!

Mistrz na co dzień pracuje w Jordanowie, prowadzi indywidualne zajęcia i pomaga schudnąć, bądź przybrać sylwetkę marzeń. W napięty harmonogram wpisuje on także czas na własny trening, bo zdaje sobie sprawę z tego, że aby być zwycięzcą to trzeba ciężko i mądrze pracować.

Jednak diabeł tkwi w szczegółach! Rozmawiając z ‘BOGO’ na temat ćwiczeń, na każdym możliwym kroku podkreślał, że liczą się szczegóły i drobiazgi oraz partie mięśni, które wydawać by się nam mogło – nie mają absolutnie żadnego wpływu na wyciśnięte ciężary – na ławce. Jest to niesamowite jak potężną i rozbudowaną wiedzę ma ten człowiek na temat sportów siłowych.

Na ostatnich Mistrzostwach Świata GPC, które odbyły się 22 października 2021 Bogusław ‘BOGO’ Ufir rozwalił konkurencję podnosząc 216,5kg ważąc 65,3kg. Czyli podniósł trzykrotność swojej wagi ciała! Jest to niesamowite i jednocześnie podkreśla fakt, że ten człowiek zna się na rzeczy!

Od początku 2022 roku na jordanowskiej siłowni można zobaczyć jego nagrody: Złote puchary, medale, dyplomy i certyfikaty przebicia rekordów świata! Jest tego zapełniona cała gablota i robi piorunujące wrażenie na każdym kto tylko wejdzie do recepcji Fitness Paradise w Galerii Jordanowskiej.

Jednak jakie plany ma Mistrz Świata? Nie chce on jeszcze za dużo mówić na temat kolejnych zawodów i przygotowań, ale ma już obrany kierunek, a my zdradzimy tylko jedno słowo: KWIECIEŃ! 

Aby być na bieżąco z przygodami naszego Mistrza Świata – Bogusława ‘BOGO’ Ufira koniecznie śledźcie portal M jak Małopolska i Sucha24 oraz Facebook’owy fanpage Bogdana – Bogusław ‘BOGO’ Ufir!

———-
Autor:
Kamil Szynal 
Licealista, bloger, pasjonata historii najnowszej i rekonstruktor historyczny. Redaktor portalu M jak Małopolska i Sucha24.

Skomentuj post