Chcemy połączyć Małopolan. Zapraszamy do nas!!!

Nasza redakcja portalu M jak Małopolska od kilku dni tworzy Facebook’owe grupy dedykowane poszczególnym regionom i ich mieszkańcom. Chcemy abyśmy mogli się wzajemnie szybko i skutecznie komunikować oraz dzielić newsami z regionu, jak i całego kraju. 

Nie jesteśmy “tutaj” od dziś, znamy się bardzo dobrze i pragniemy się rozwijać specjalnie dla Was! Widząc potencjał w facebookowych grupach, które zrzeszają lokalne społeczności pragniemy stworzyć coś takiego dla wszystkich mieszkańców naszego województwa. Bezdyskusyjnie jest to projekt innowacyjny oraz bardzo trudny w realizacji.

O których godzinach przyjmuje lekarz? Gdzie jest najlepszy kebab w mieście? Gdzie najlepiej wyjść wieczorem z dziewczyną? Drogowcy znowu nie odśnieżyli drogi? Śmieci wysypują się z koszy w parku? A może chcesz podzielić się zdjęciami swojego autorstwa z sąsiadami? Te grupy są właśnie po to! Skracamy dystans i czas jaki jest potrzebny, aby lokalna społeczność dowiedziała się o jakimś wydarzeniu lub wzajemnie sobie pomogła!

Obecnie powstały grupy zrzeszające mieszkańców tych miast, okolic i sympatyków:

Kliknij w któryś z powyższych linków, aby wyświetlić odpowiednią grupę.

Czujemy się za to odpowiedzialni i obiecujemy te grupy specjalnie dla Was rozwijać oraz pomagać Wam na każdym możliwym kroku!

Do zobaczenia na naszym portalu i na grupach! 

Samych pozytywnych wrażeń i spotkań z miłymi ludźmi na grupach
życzy redakcja portalu M jak Małopolska

Skomentuj post