Utalentowany 19-latek Momo Cisse zagra w barwach Wisły?

Biała Gwiazda jest bardzo aktyna w zimowym okienku transferowym. Krakowski klub jest zainteresowany 19-letnim skrzydłowym, grającym w niemieckim VfB Stuttgart Momo Cisse. W grę wchodzi wypożyczenie do końca 2023 roku. 

Transfer wydaje się być bardzo prawdopodobny. 19-latek z Gwinei zadebiutował już w Bundeslidze w barwach VfB Stuttgart. Miało to miejsce w 2020 roku. Na najwyższym szczeblu niemieckich rozgrywek Momo Cisse pojawiał się na murawie w 5 spotkaniach, rozgrywając jednak zaledwie 33 minuty. Młody piłkarz zmagał się z kontuzją, a walka o skład jest niezwykle trudna.

O możliwym wypożyczeniu możemy przeczytać na Der Cannstatter Blog. – Momo Cissé dołącza do Wisły Kraków na wypożyczenie – 19-latek opuści VfB na półtora roku. Powodzenia i do zobaczenia wkrótce, Momo! – informuje piłkarski blog kibiców VfB Stuttgart. Piłkarz wydaje się być wzmocnieniem, ponieważ może zagrać na skrzydle zarówno z prawej, jak i lewej strony. Warto podkreślić, że jest wychowankiem szkółki Le Havre, której wychowankami są m.in. Paul Pogba oraz Dmitri Payet.

Zawodnik z Gwinei, wyceniany przez serwis Transfermarkt na 400 tysięcy euro może być kolejnym wzmocnieniem Białej Gwiazdy. Klub w zimowym okienku transferowym zasilili Szwed Sebastiana Ring, Hiszpan Luis Fernández, a także Czech Zdenek Ondrášek. Warto podkreślić, że były to transfery za darmo. Za niespełna 2 miliny euro Wisłę opuścił Yaw Yeboah, przechodząc do amerykańskiego Columbus Crew.