Piotr Żyła z koronawirusem. Utrudnienia przed IO w Pekinie.

Coraz gorsze wiadomości nadchodzą z polskiego obozu skoczków narciarskich. Pozytywny wynik testu na COVID-19 otrzymał Piotr Żyła, w związku z tym nie będzie mógł trenować na skoczni przed najważniejszą imprezą czterolecia. Jak nie idzie, to nie idzie. 

– Piotr Żyła z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19. Naszemu Mistrzowi życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za szybki powrót na skocznię – poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Polski Związek Narciarski.

Przed Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie, które rozpoczną się za dwa tygodnie sytuacja wygląda nieciekawie. Kontuzja kostki Kamila Stocha jest na tyle poważna, że nasz trzykrotny złoty medalista olimpijski jeszcze przez co najmniej kilka dni jest wyłączony z treningów. Pozytywny test na koronawirusa otrzymał także przed zawodami Pucharu Świata w Zakopanem Dawid Kubacki, który obecnie znajduje się w izolacji domowej.

Miejmy nadzieję, że pech biało-czerwonych przerodzi się w sukcesy na chińskiej imprezie. Przypomnijmy, że do Pekinu udadzą się Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek oraz Stefan Hula. Oby to się już nie zmieniło…

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.