Niepełnosprawni ignorowani w Rabce-Zdroju (ZDJĘCIA)

Duża ilość śniegu stanowi wyzwanie dla lokalnych służb drogowych, które niestety nie zawsze wzorowo wywiązują się ze swojej pracy. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Rabce-Zdroju pokazało zaśnieżony parking dla swoich podopiecznych. Mamy nadzieję, że do poniedziałku sytuacja się zmieni. 

Rabczańskie koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną opublikowało w mediach społecznościowych zdjęcia pokazujące zaśnieżony parking przy placówce znajdującej się na ulicy Podhalańskiej. 

– Smutno😥, gdy się doświadcza takiej ignorancji- parking dla rodziców, którzy jutro przywiozą dzieci do naszego Ośrodka PSONI przy ul Podhalańskiej! Mam tylko nadzieję, że jutro raniutko będzie odśnieżone!!! – czytamy na profilu facebookowym.

Doskonale wiemy, że zarówno rodzice, jak i ich pociechy uczęszczające do placówki przy ulicy Podhalańskiej w Rabce-Zdroju mają w życiu pod górkę. Mamy nadzieję, że władza doskonale o tym wie i na jutro służby zadbają o dobry stan parkingu. Nie możemy ignorować niepełnosprawnych, szczególnie w Mieście Dzieci Świata i znanym na cały kraj uzdrowisku.

fot. PSONI Rabka-Zdrój

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.