Zderzenie trzech samochodów w Tęgoborzy (ZDJĘCIA)

Nikt nie ucierpiał w zderzeniu trzech samochodów osobowych, do którego doszło w sobotę 22 stycznia na drodze krajowej DK75 w miejscowości Tęgoborze. Przez dłuższy czas występowały utrudnienia w ruchu. 

W sobotę 22 stycznia o godzinie 10.43 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Tęgoborze zadysponowane zostały do działań w Tęgoborzy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze krajowej 75 doszło do kolizji trzech samochodów osobowych VW Golf, Seat Leon oraz Ford Mondeo.

– Samochodami podróżowało łącznie pięć osób, które nie uskarżały się na żadne dolegliwości. VW i Seat blokowały jezdnię w obu kierunkach ruchu. Ford znajdował się całkowicie poza jezdnią w przydrożnym rowie.  Nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych z rozbitych pojazdów. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu klem w akumulatorach rozbitych pojazdów. Dokonano  sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych i usunięto pozostałości po kolizyjne z drogi. Usunięto uszkodzone pojazdy na pobliski parking – informuje Sądecka Policja.

Na miejscu zdarzenia pozostała Policja oraz uczestnicy kolizji celem wyjaśnienia przyczyn i okoliczności zdarzenia. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem drogowym.

fot. PSP Nowy Sącz

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.