Co nowego w EnergyLandii?

Sezon 2021 Rodzinny Park Rozrywki EnergyLandia w Zatorze, zakończył 23 grudnia pożegnaniem po “Winter Kingdom” – czyli nowym magicznym okresem w parku, gdzie dzieciaki spotkały Świętego Mikołaja, a dla Morsów (i nie tylko) otwarte były największe rollercoastery! Jednak co czeka na zwiedzających w sezonie 2022?

Przede wszystkim park stawia na rozwój! Dlatego EnergyLandia tworzy nową, siódmą, strefę zabawy zatytułowaną Sweet Valley – czyli “słodka dolina”! Miejsce to będzie dedykowane dla najmłodszych i rodzin, które razem chcą spędzić czas w słodkiej i przyjaznej krainie. Będzie można skorzystać m.in. z karuzeli Candy Carousel, kolejki górskiej Honey Harbour produkcji Holderskiej firmy Vekoma (ten sam producent jest autorem m.in. Moya Formuła, czy Abyssus’a) – której wysokość będzie wynosić 12m i rozpędzi się do 48km/h. Zwieńczeniem strefy będzie Choco Chip Creek – czyli mine train! A mówiąc “po polsku” kolejka górska która przewiezie śmiałków po wspaniale stematyzowanej trasie, która przeniesie nas w całkowicie inny świat! Wysokość konstrukcji wynosi 16,5m, a wagoniki rozpędzają się do prędkości 55km/h.

Nie dużo? Pamiętajcie, że to jest zabawka dla dzieci! Dla odważniejszych jest Hyperion i Zadra oraz wiele innych atrakcji! Filmik z testów Choco Chip Creek zobaczycie TUTAJ! A postęp z budowej nowego kawałka parku zobaczycie na social media’ch EnergyLandii i Prestigo – Art.

Dodatkowo EnergyLandia zaprezentuje prawdziwe koło młyńskie o nazwie Wonder Wheel, którego wysokość wyniesie 56m – czyli będzie to najwyższe koło młyńskie w Polsce! Będzie z niego rozciągać się wspaniały widok na cały park rozrywki oraz gminę Zator i Przeciszów.

EnergyLandia otwiera swoje swoje bramy już 2 kwietnia 2022 roku, czyli w momencie pisania tego tekstu pozostało równo 66 dni!

Dajcie znać w komentarzach, czy Wy także nie możecie się doczekać nowości w Rodzinnym Parku Rozrywki EnergyLandia w Zatorze! 

Foto: EnergyLandia