Muzeum Zabawki otwiera drzwi dla ludzi odważnych!

Dlaczego piszemy w tytule, że akurat dla ludzi odważnych? Ponieważ muzeum zaprasza już dziś o godzinie 19:00 na nocne zwiedzanie oraz w weekend na pokaz naprawiania starych zabawek. Czy warto odwiedzić wtedy muzeum?

Zdecydowanie tak! Dziś zwiedzający zobaczą co się dzieje z zabawkami w nocy, bo przecież -“Jak wiadomo, zabawki mają swoje tajemnice. Burzliwą przeszłość, wstydliwe dolegliwości, zawartość, której się nie domyślamy. Katarzyna Sosenko zabierze nas na spacer śladem tego, czego nie widać. A że o tajemnicach mowa, zakradniemy się do Kliniki pod osłoną nocy i w światle latarki podejrzymy naszych pacjentów. Sprawdzimy przy okazji, czy zabawki – gdy noc zapada – stoją grzecznie na półkach, czy może gdzieś się rozpierzchają.”- piszą muzealnicy na Facebook’owej stronie wydarzenia.

Będzie to czas, kiedy to dzieci zobaczą świat zabawek w inny sposób i przy okazji będzie to dobra okazja aby zaprezentować dziecku, że muzea nie są nudne!

Oprowadzanie potrwa około 60-75 min
Zapisy: kontakt@muzeumzabawekrakow.pl
Cena: 20 zł osoba dorosła, 10 zł dziecko, 40 zł rodzina (do 4 osób, maksymalnie 2 dorosłych + dzieci)
Jednak to nie jedyna oferta na ten weekend związana z zabawkami! Muzeum Zabawek w weekend zaprezentuje także Pokaz Naprawy Historycznych Zabawek! Żyje w świecie, kiedy nie opłaca się nic naprawiać: ani butów, ani ubrań, ani elektroniki, a nawet relacji, bo zawsze można “wymienić na nowszy model” – i jest to smutne. Muzealnicy chcą pokazać jak kiedyś naprawiano zabawki.
Pokaz odbędzie się w następujących terminach:
Sobota, 29 stycznia, godz. 15:00
Niedziela, 30 stycznia, godz. 11:00 i 17:00
Bilety:
Dorośli 20 zł
Dzieci i młodzież szkolna 10 zł
Rodzinny (do 4 osób, w tym 1 lub 2 dorosłych i dzieci) 40 zł
Zapisy: kontakt@muzeumzabawekrakow.pl Udział bez zapisu możliwy w miarę wolnych miejsc
Ponadto w sobotę WARSZTAT KREATYWNY: O CZYM STUKA BUTELKA?, godz. 17:00–18:00, obowiązują zapisy
Serdecznie zapraszamy!
Adres muzeum: Kopernika 15a (wejście od dziedzińca – za budynkiem Kopernika 15, obok nieczynnego wjazdu na parking i budki parkingowej, budynek z różowym neonem “Klinika zabawek”)
Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.