Już jutro Zimowisko na Maciejowej

Niedziela 30 stycznia to data, którą mamy nadzieję mieszkańcy Rabki-Zdroju i osiedla Słone będą pamiętać przez długie, długie lata. “Zimowisko na Maciejowej” ma zainaugurować przywracanie świetności tej wspaniałej i ukochanej dla wielu narciarzy góry. Portal M jak Małopolska włącza się do akcji. 

Cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę do reaktywacji Maciejowej. Pamiętajmy, że rabczańska góra to symbol narciarstwa zjazdowego nie tylko w gorczańskim uzdrowisku, ale także na obszarze Gorców. To właśnie na ten wyciąg przybywali narciarze z Krakowa i okolic, dla których było to ideale miejsce do szusowania.

Zimowisko, które odbędzie się w niedzielę 30 stycznia ma udowodnić właścicielom działek na obszarze byłego wyciągu, że reaktywacja to znakomity pomysł, a także rozwój osiedla Słone. Ubiegłoroczna, jak i trwająca zima pokazują, że jeździć na nartach możemy przez kilka miesięcy. Portal M jak Małopolska przygotował dla właścicieli działek jak i pensjonatów oraz miejsc noclegowych na osiedlu Słone propozycję nie do odrzucenia. Darmową reklamę na łamach portalu w zamian za pomoc w rozwoju tego pomysłu.

Program zimowiska znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszamy!!!

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.