Caritas dołącza do 30 finału WOŚP (ZDJĘCIA)

Za nami jubileuszowy, 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to dzień, który powinien zjednoczyć 38 milionów Polaków. Dobry przykład dali przedstawiciele Caritas Polska, którzy postanowili dołożyć swoją cegiełkę do wsparcia okulistyki dziecięcej. 

Dziesiątki tysięcy wolontariuszy, koncerty, imprezy towarzyszące w setkach miejscowości na terenie całego kraju oraz przede wszystkim szlachetny cel – wsparcie okulistyki dziecięcej – tak przebiegał jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz trzydziesty Jerzy Owsiak wraz z ekipą zbierali środki pieniężne, które wspomogą wiele placówek medycznych i pomogą kolejnym dzieciakom walczyć ze swoim ciężarem, jakim są choroby.

30 stycznia był jednym z tych dni, które co roku jednoczą Polaków. Swoją cegiełkę dołożył także Caritas Polska, który przeznaczył na licytacje witraże wykonane przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej. W swojej misji kierujemy się zasadą, że nie ma konkurencji w pomaganiu i cieszymy się, że miliony Polaków za przyczyną @fundacjawosp zbiera się by nieść nadzieję chorym i potrzebującym! Niech witraże od podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej wesprą okulistykę dziecięcą! – czytamy w mediach społecznościowych Caritasu.

Kwota zebrana do puszek podczas 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już pobiła ubiegłoroczny rekord. Do godziny 23:40 w niedzielę 30 stycznia zebrano prawie 110 milionów złotych.

fot. Caritas Polska

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.