Prezerwatywy dla polskich olimpijczyków w Pekinie. “Wreszcie można zająć się prawdziwymi zadaniami Szefa Misji”.

Polscy olimpijczycy otrzymali od organizatorów przydział … całego plecaku prezerwatyw. Szef polskiej misji olimpijskiej Pekin 2022 Konrad Niedźwiecki zażartował że “w tych czasach chyba wszystkie nie zejdą”. 

Szef polskiej misji olimpijskiej Pekin 2022 Konrad Niedźwiecki ma w Chinach ręce pełne roboty. Od początku wiadomo, że najważniejsza impreza sportowa czterolecia toczy się w pandemicznych warunkach. Niestety pozytywne wyniki bardzo czułych testów na COVID-19 otrzymała m.in. faworytka do medalu Natalia Maliszewska oraz łyżwiarze szybcy na czele z Natalią Czerwonką oraz Markiem Kanią. 

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, szef misji i brązowy medalista olimpijski w biegu drużynowym z Sochi postanowił rozluźnić nieco atmosferę.Po spokojniejszej nocy wreszcie można zająć się prawdziwymi zadaniami Szefa Misji only one backpack w tych czasach chyba wszystkie nie zejdą… – ironizował do wiadomości o przydziale prezerwatyw Konrad Niedźwiecki. Wcześniej otrzymał prośbę od organizatorów o następującej treści. Wnosimy teraz prezerwatywy dla polskiej delegacji do strefy mieszkalnej. Czy możesz zejść na dół, aby je odebrać? Tylko jeden plecak

Pod postem w mediach społecznościowych pojawiły się zabawne komentarze. – Jeszcze będziecie domawiać, spokojnie – napisał dziennikarz TVP SPORT Michał Chmielewski. Negocjowałbym dwa plecaki przynajmniej – ironizował kolejny z komentujących.

Igrzyska Olimpijskie w Pekinie rozpoczynają się już w 4 lutego. Polskim sportowcom życzymy przede wszystkim zdrowia i medali, których może być i cały plecak…

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.