Na narty do Bukowiny? Warunki na drodze idealne (FILM)

Mamy nowe trasy narciarskie na Podhalu. Jak to się stało? Wszystko dzięki służbom drogowym, które przespały atak zimy w Bukowinie Tatrzańskiej. Po drodze można było zjeżdżać na nartach. Wychodziło to zdecydowanie lepiej niż poruszanie się po trasie samochodem. Zobaczcie sami!!!

Droga – trasa zjazdowa w Bukowinie Tatrzańskiej może śmiało konkurować z torem lodowym, który powstał na drodze w Łopusznej 17 stycznia i pędził po niej na łyżwach jeden z naszych czytelników.

Tym razem internauta postanowił założyć narty zjazdowe i pędził na nich w dół. Warunki narciarskie były do tego znakomite, niestety odwrotnie można ocenić stan drogi dla kierowców. Mieli oni problem z wyjechaniem pod górę. Filmik został udostępniony przez portal Góral Info.

– Droga wojewódzka w Bukowinie Tatrzańskiej została sparaliżowana. Tak jest w tym roku co trzeci dzień. Przychodzą alerty, są prognozy, a włodarze i służby utrzymania drogi ciągle śpią. Żeby się gdziekolwiek dostać, założyłem narty i pojechałem. Bukowina Tatrzańska stała prawie 5 godzin – mówi Jacek, bohater filmiku.

Miejmy nadzieję, że służby drogowe wezmą lekcję i sytuacja już się nie powtórzy.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.