ZIO 2022: Natalia Maliszewska wystartuje na 500 metrów!!!

Wspaniałe wiadomości nadeszły do nas prosto z Pekinu. Natalia Maliszewska jest już w wiosce olimpijskiej i wystartuje w swojej koronnej konkurencji 500 metrów!!! Polka została zwolniona z izolacji i może walczyć o medale!

Informujemy, że dzięki działaniom i staraniom kierownictwa Polskiej Misji Olimpijskiej oraz PKOl, Natalia Maliszewska została zwolniona z hotelu izolacyjnego i przebywa już w wiosce olimpijskiej w Pekinie! – poinformował w komunikacie na łamach mediów społecznościowych Polski Komitet Olimpijski.

W piątkowy wieczór nadeszły z Chin bardzo dobre informacje. Pierwszą było zwolnienie z kwarantanny Natalii Czerwonki, Magdaleny Czyszczoń oraz Marka Kani wraz z Arkadiuszem Skonecznym i Hubertem Krysztofiakiem. Nadal nie był znany jednak dalszy los naszej faworytki do medalu Natalii Maliszewskiej.

Jesteśmy w komplecie. Takie cuda tylko w Pekinie! – napisał Konrad Niedźwiedzki. I to między innymi dzięki staraniom szefa misji olimpijskiej nasza najlepsza zawodniczka w short tracku będzie mogła wystartować w swojej koronnej konkurencji, jaką jest 500 metrów. Miejmy nadzieję, że cała sytuacja zakończy się happy endem. 

fot. Fanpage Natalia Maliszewska

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.