ZIO 2022: Natalia Maliszewska wystartuje na 500 metrów!!!

Wspaniałe wiadomości nadeszły do nas prosto z Pekinu. Natalia Maliszewska jest już w wiosce olimpijskiej i wystartuje w swojej koronnej konkurencji 500 metrów!!! Polka została zwolniona z izolacji i może walczyć o medale!

Informujemy, że dzięki działaniom i staraniom kierownictwa Polskiej Misji Olimpijskiej oraz PKOl, Natalia Maliszewska została zwolniona z hotelu izolacyjnego i przebywa już w wiosce olimpijskiej w Pekinie! – poinformował w komunikacie na łamach mediów społecznościowych Polski Komitet Olimpijski.

W piątkowy wieczór nadeszły z Chin bardzo dobre informacje. Pierwszą było zwolnienie z kwarantanny Natalii Czerwonki, Magdaleny Czyszczoń oraz Marka Kani wraz z Arkadiuszem Skonecznym i Hubertem Krysztofiakiem. Nadal nie był znany jednak dalszy los naszej faworytki do medalu Natalii Maliszewskiej.

Jesteśmy w komplecie. Takie cuda tylko w Pekinie! – napisał Konrad Niedźwiedzki. I to między innymi dzięki staraniom szefa misji olimpijskiej nasza najlepsza zawodniczka w short tracku będzie mogła wystartować w swojej koronnej konkurencji, jaką jest 500 metrów. Miejmy nadzieję, że cała sytuacja zakończy się happy endem. 

fot. Fanpage Natalia Maliszewska