Kraków: Bezpłatne dyżury doradców podatkowych i adwokatów

W Punkcie Obsługi Przedsiębiorcy przy ul. Wielickiej 28a korzystać można z porad przygotowanych przez przedstawicieli Małopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz Okręgowej Rady Adwokackiej. Pełnią oni swoje dyżury w przeznaczonych na ten cel punktach konsultacyjnych.

Korzystanie z konsultacji jest dla krakowskich przedsiębiorców bezpłatne. Specjaliści pełnią swoje dyżury w następujących terminach:

  • doradcy podatkowi: w każdy poniedziałek, w godz. 10.00-12.00 (informacje i porady z zakresu: wyboru formy opodatkowania, wyłączenia z form opodatkowania, obowiązku podatku VAT, obowiązków w podatku akcyzowym, obowiązku instalacji kas fiskalnych)
  • adwokaci: w drugi i czwarty wtorek miesiąca, w godz. 11.00–12.00 (wsparcie krakowskich przedsiębiorców w procesie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz udzielanie informacji i doradztwo w tym zakresie).

Przedsiębiorcy chcący umówić się na wizytę, mogą w tym celu dokonać elektronicznej rezerwacji terminu poprzez stronę internetową Punktu Obsługi Przedsiębiorcy lub telefonicznie dzwoniąc pod nr telefonu: 12 616 56 00.

Źródło: krakow.pl

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.