Zakochani pobiegną w Krakowie już 6. raz

Już w najbliższą niedzielę (13 lutego br.) odbędzie się szósta edycja Krakowskiego Biegu Walentynkowego. Wszystkie osoby lubiące aktywność fizyczną i ruch zapraszamy do aktywnego uczczenia Święta Zakochanych.

Wydarzenie odbędzie się w parku im. dr Henryka Jordana. Celem wydarzenia jest zachęcenie jak największej liczby mieszkańców Małopolski do rozpoczęcia i rozwijania swojej przygody z bieganiem. Udział w wydarzeniu może wziąć każdy. Dystans to 5 km, a można go przebiec lub przejść spacerkiem.

To na co zwracają uwagę uczestnicy poprzednich edycji wydarzenia to unikatowość trasy biegu. Wiedzie ona między popiersiami zasłużonych polskich bohaterów narodowych, a kształt trasy niezmiennie już od pierwszej przypomina serce.

Nietypowa jest również sama formuła biegu. Pojawia się w nim bowiem kategoria pary, gdzie uczestnicy są ze sobą połączeni za pomocą specjalnej opaski.

Każdy uczestnik tegorocznej edycji biegu otrzyma w pakiecie startowym numer startowy z chipem do pomiaru czasu i unikalne, skarpetki biegowe z kultowym już hasłem biegu all you need is RUN!

Zwycięzcy biegów otrzymają zaproszenia m.in. do restauracji, hoteli, salonów kosmetycznych, term, teatru czy kina.

Do wyboru są dwie kategorie: bieg w parach oraz bieg dla singli „do wzięcia”.

Na mecie na wszystkich czekać będą pamiątkowe medale i pyszne wuzetki.

Więcej informacji o biegu na stronie internetowej itmbw.pl.

fot. materiały organizatorów biegu

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.