Dworek Fantazja z nagrodą. To idealne miejsce na wesele!!!

Organizując najważniejszy dzień w swoim życiu wiele par szuka idealnego obiektu na przyjęcie weselne. Niezwykle ważne są opinie klientów. Na ich podstawie Dworek Fantazja, lokalizowany w Skomielnej Białej zdobył właśnie pierwsze miejsce w zestawieniu Orły Branży Ślubnej 2021 w powiecie myślenickim. 

Zestawienie Orły Branży Ślubnej 2021 oparte jest o opinie klientów. Dlatego jest to bardzo wielkie wyróżnienie dla zwycięzców. Jednym z nich jest Dworek Fantazja, obiekt zlokalizowany przy starej zakopiance w Skomielnej Białej. Zdobył tytuł najlepszego miejsca do zorganizowania przyjęcia weselnego w powiecie myślenickim. Spośród 277 opinii klientów (opinie w gmaps i facebooku) uzyskał średnią 9,5 w skali do 10.

Właściciele obiektu postanowili podziękować wszystkim za to niezwykle ważne wyróżnienie. – W tym miejscu chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za skorzystanie z naszych usług i zaufanie jakim nas obdarowaliście. Mamy nadzieję, że nasza współpraca w dalszym ciągu będzie owocna i przyniesie zadowoleniu obu stronom. Dziękujemy także za słowa uznania i tak wysokie oceny. Pozdrawiamy Dworek Fantazja –podkreślają.

Wspaniałe miejsce nie tylko na wesele

Dworek Fantazja jest zlokalizowany we wsi Skomielna Biała w powiecie myślenickim. Z przepięknego ogrodu roztacza się wspaniała panorama Beskidu Wyspowego, a w dni słoneczne możemy podziwiać szczyty Tatr. Z racji położenia na skraju Podhala, w pobliżu Rabki-Zdroju jest to idealne miejsce nie tylko na przyjęcie weselne, ale także inne imprezy.

Obiekt posiada dużą salę bankietową (która pomieścić do 230 osób), gdzie można organizować imprezy okolicznościowe, uroczystości rodzinne (wesela, komunie, chrzciny), sympozja, spotkania firmowe. Dzięki miłej i wykwalifikowanej obsłudze oraz profesjonalnie wyposażonej kuchni dysponujemy bogata ofertą gastronomiczną. Prawdziwa domowa kuchnia jest wielkim atutem tego miejsca.

Warto również zaznaczyć, że Dworek Fantazja dysponuje siedemnastoma 2,3,4- osobowymi pokojami, co sprawia, że mogą tu zatrzymać się zarówno grupy zorganizowane jak i indywidualni goście. Jest to bowiem idealna baza wypadowa do Zakopanego, Krakowa, Wadowic, Oświęcimia, Rabki-Zdrój. Bliska odległość wód termalnych oraz licznych wyciągów narciarskich sprawia, że można tu mile spędzić czas o każdej porze roku.