Policjanci w Krakowie są the best! (FILM)

Funkcjonariusze Policji z Krakowa na Facebook’owej stronie Polskiej Policji pochwalili się z nagraniem z swojej służby na Starym Mieście w Krakowie. Mundurowi zatrzymali nieletniego w pojeździe, który nie posiadał uprawnień. W czasie kontroli okazało się, że opiekun nieletniego nagrywał całą interwencję.

Teraz całkiem poważnie:
18 lutego 2022 policjanci zaprezentowali krótkie nagranie w którym pokazują jak “zatrzymują” do kontroli kilkuletnie dziecko w Krakowie na ulicy Floriańskiej (Stare Miasto). Dzieciak “kierował” małym, elektrycznym samochodzikiem, a mundurowi postanowili pokazać, że policjant to też człowiek.

Pan Sierżant Sztabowy porozmawiał z młodocianym kierowcą, pożartował i dowiedział się, że “przestępca” chce wstąpić do policji. -To był jeden z najtrudniejszych pościgów, ale daliśmy radę💪🏻💪🏻💪🏻 Kierowca pouczony, tym razem bez mandatu🤷🏻‍♂️ Brak uprawnień do kierowania na ul. Floriańskiej w Krakowie👮🏻‍♀️ Kierowca chce wstąpić do służby 🚔😎 piszą z humorem mundurowi na Facebook’u.

Tak się tworzy etos policjanta i funkcjonariusza. Służba policyjna to nie tylko pościgi, mandaty, areszty, czy multum papierkowej roboty. To także budowanie zaufania w lokalnej społeczności i w narodzie do “niebieskich”.

Trzymajcie się Niebiescy i trzymajcie linię!
Oby więcej takich akcji!

#TrzymamyLinię

Film: FB Polska Policja

———
Autor:
Kamil Szynal 
Licealista, bloger, pasjonata historii najnowszej i rekonstruktor historyczny. Redaktor portalu M jak Małopolska i Sucha24.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.