BGK Ski Cup w biegach narciarskich na trasach w Chochołowie

We wtorek 22 lutego na trasach biegowych przy kompleksie skoczni narciarskich w Chochołowie odbyły się zawody BGK Ski Cup w biegach narciarskich z okazji 176 rocznicy Powstania Chochołowskiego.

Na starcie stanęło prawie 200 zawodników, startujących w 18 kategoriach wiekowych. Na dobrze przygotowanej, chociaż technicznie trudnej trasie oglądaliśmy wspaniałą rywalizację dzieci i młodzieży z gminy Czarny Dunajec, ale także m.in. z Zakopanego, Kościeliska czy Rabki-Zdroju.

Liczną grupę startujących stanowiły dzieci na co dzień trenujące w ramach projektu pt. “Projekt na medal”, realizowanego od 2018 roku. Sponsorem głównym jest Bank Gospodarstwa Krajowego.

Najlepsi otrzymali dyplomy i medale, ufundowane przez gminę Czarny Dunajec. Wręczali je prezes Klubu Sportowego KS Chochołów Józef Zborowski, trener Edward Budny oraz Łukasz Pazurkiewicz – przedstawiciel gminy. Na zawodników czekał także gorący posiłek. Za pomiar czasu odpowiadała firma Chronotex, natomiast spikerem zawodów był niezawodny i niezastąpiony Czesław Fluder.

Wyniki zawodów znajdziecie pod linkiem: https://chronotex.pl/wyniki/.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.