Mieszkasz w Krakowie? Wypełnij ankietę!

Urząd Miasta Krakowa zaprasza do udziału w ankiecie „Porozmawiajmy o Krakowie… w dzielnicach VIII-XIII”. Anonimowa ankieta skierowana jest do mieszkańców sześciu południowych dzielnic Krakowa. Jej celem jest zebranie potrzeb mieszkańców oraz ich pomysłów na dalszy zrównoważony rozwój miasta.

Ankieta jest dostępna do 27 marca tutaj oraz w punktach stacjonarnych, których wykaz będzie dostępny na stronie internetowej obywatelski.krakow.pl.

Celem realizowanego badania jest zebranie opinii mieszkanek i mieszkańców dotyczących działań miasta na rzecz poprawy jakości życia w ich najbliższym otoczeniu.

Wyniki ankiety zostaną opracowane i omówione na spotkaniach, w których uczestniczyć będą zastępcy prezydenta miasta Krakowa oraz dyrektorzy komórek organizacyjnych urzędu oraz przedstawiciele miejskich jednostek organizacyjnych.

Spotkania będą realizowane oddzielnie dla każdej ze wskazanych dzielnic. Przewidywany termin ich realizacji to okres od kwietnia do czerwca br.

Podczas planowanych spotkań będą miały miejsce również prezentacje zamierzeń inwestycyjnych miasta we wskazanym obszarze. Prowadzona będzie też dyskusja z mieszkańcami, w trakcie której będą oni mogli przedstawić swoje pomysły zmian w najbliższym otoczeniu.

Źródło: krakow.pl

Fot. Obywatelski Kraków

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.