Napad pod Tatrami z rozbojem w tle!

Napastnik dokonał kradzieży saszetki z pieniędzmi swojej byłej partnerki, a następnie, gdy został zauważony, uderzył kobietę w głowę i zbiegł! Ta dramatyczna historia wydarzyła się pod Tatrami, a dokładniej w jednym z pensjonatów w Kościelisku, kilka dni temu.

-Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z pensjonatów w Kościelisku. Napastnik dostał się niepostrzeżenie do pensjonatu, a następnie wszedł do pokoju, w którym mieszkała… jego była partnerka. Będąc już w środku dokonał kradzieży saszetki wraz z zawartością pieniędzy, a gdy został przyłapany na kradzieży uderzył pokrzywdzoną pięścią w głowę i zbiegł.- relacjonują zdarzenie Tatrzańscy policjanci na stronie małopolskiej policji.

Kobieta natychmiast powiadomiła policjantów o zdarzeniu i wskazała jako sprawcę swojego byłego partnera: 41-latka z Bydgoszczy. Policjanci natychmiast przystąpili do lokalizowania i zatrzymania sprawcy.

Dwa dni po napadzie policjantom udało zlokalizować mężczyznę i dokonali zatrzymania napastnika. 41-latek nocował w jednym z zakopiańskich pustostanów. Został on doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej.

W niedzielę 20 lutego 2022 zakopiański sąd zdecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania i najbliższe 2 miesiące spędzi za kratami. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.