Jak myślisz, czy firma ubezpieczeniowa zaniżyła Twoje odszkodowanie?

Sprawdź, jak możesz odzyskać nawet kilka tysięcy złotych! Jeżeli miałeś wypadek, kolizję, stłuczkę lub inne zdarzenie drogowe, podczas którego został uszkodzony Twój samochód to zapewne wypłacono Ci odszkodowanie. Jednak wysokość wypłaconego odszkodowania nie zawsze wystarcza na pokrycie całości poniesionych przez Ciebie kosztów. Warto wiedzieć, że całkiem prawdopodobne jest, że firma ubezpieczeniowa zaniżyła Twoje odszkodowanie. Ale przysługuje Ci prawo do odzyskania reszty należnych Ci pieniędzy.

Zaniżone odszkodowanie – z jakiego powodu?

Faktem jest, że – niestety – w większości spraw dotyczących wypłaty odszkodowań, firmy ubezpieczeniowe kierują się przede wszystkim swoimi własnym interesem, a nie interesem swoich klientów, którzy zostali poszkodowanych. Z tego właśnie powodu bardzo często wypłacane odszkodowania są znacząco zaniżane. Wypłacone odszkodowanie może być niedoszacowane o kilkaset, a nawet o kilka tysięcy złotych.

W wielu firmach ubezpieczeniowych stosowana jest zasada “wypłaty minimalnej”. Mimo tego, że powstałe w trakcie wypadku szkody są znacznie większe, firmy ubezpieczeniowe wypłacają mniejsze odszkodowania, ponieważ zakładają, że z dużym prawdopodobieństwem te zaniżone odszkodowania zostaną zaakceptowane przez nie do końca świadomych ubezpieczonych.

Co można zrobić, aby odzyskać pieniądze należne z odszkodowania?

Duże firmy ubezpieczeniowe wykorzystują swoje możliwości (z uwagi na to, że mają czas, środki finansowe, dostęp do prawników), aby wielkość wypłacanych odszkodowań była jak najniższa. Dochodzenie swoich praw w sporze z firmą ubezpieczeniową na własną rękę jest bardzo trudna, długa a także kosztowna. A czasami bywa po prostu niemożliwa. Z tego powodu wiele poszkodowanych osób nie chce dochodzić swoich praw i zgadza się na odszkodowanie, które jest zaniżone.

Natomiast zupełnie inaczej wygląda to w momencie, w którym powierzymy prowadzenie sprawy o odszkodowanie wyspecjalizowanej firmie. W takim przypadku szansa na uzyskanie odszkodowania w należytej wysokości jest dużo wyższa.

Skup odszkodowań – krok po kroku

Odkup odszkodowań to profesjonalna usługa wsparcia, która powstała dla ludzi, którzy zostali poszkodowani w wypadkach – dzięki tej usłudze można łatwiej walczyć o odszkodowanie w odpowiedniej kwocie. Zasadę działania takiej usługi można przedstawić w bardzo prosty sposób.

W początkowym etapie poszkodowany podpisuje umowę z firmą skupująca odszkodowania, w myśl której ta wybrana firma może dochodzić Twoich praw (wysokości odszkodowania) przed ubezpieczycielem. Bardzo istotny jest fakt, że dodatkową kwotę świadczenia możesz uzyskać nawet wtedy, gdy już otrzymałeś odszkodowanie za kolizję czy wypadek – maksymalnie do 3 lat od otrzymania decyzji ubezpieczeniowej.

Następnie wybrana firma wypłaca Ci określoną kwotę (lub powstałą różnicę), a potem już sama, bez żadnego twojego udziału walczy o odzyskanie pieniędzy od ubezpieczyciela. Na tym etapie wszystkie formalności i sprawy załatwiane są już pomiędzy firmą skupującą ubezpieczenia a firmą ubezpieczeniową – Ty masz już spokojną głowę i cieszysz się dodatkowymi pieniędzmi.

Pamiętaj: dokładna kwota odszkodowania, która należy Ci się jako poszkodowanemu zależy od bardzo wielu czynników ale ocenia się, że nawet w 90% przypadków wypłacona kwota jest zaniżona!

Ile możesz zyskać współpracując z firmą skupująca odszkodowania?

Jeżeli zdarzył Ci się wypadek i nie jesteś pewien, czy odszkodowanie, które otrzymałeś od towarzystwa ubezpieczeniowego, nie zostało zaniżone skontaktuj się z nami: https://odkupimy-szkody.pl/. Zapoznamy się z Twoją sprawą, i pomożemy odzyskać pieniądze, które Ci się należą. Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia (ponad 30 lat w branży), profesjonalnej kadry (aż 48 specjalistów) oraz skuteczności (do tej pory odzyskaliśmy prawie 12 milionów złotych odszkodowań). To nic nie kosztuje!

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.