Aktorzy z jordanowskiego “Hugona” wracają na scenę!

Blisko dwa lata trwają lockdown’y i zamarznięte, co niektóre, projekty. Wiele szkół zrezygnowało z ciekawych przedsięwzięć, wymian uczniowskich, czy przedstawień. Jednak Jordanowskie Liceum nie poddaje się i wraca razem z uczniami na deski szkolnego teatru.

Szkolne Koło Teatralne działające w Zespole Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie (powiat suski) wznowiło próby i już niebawem mieszkańcy Jordanowa i powiatu suskiego poznają sztukę pt. “Don Gil w zielonych spodniach”, która pierwotnie miała mieć premierę w marcu 2020, jednak dosłownie trzy dni przed premierą rząd podjął decyzję o zamknięciu kraju “na dwa tygodnie”.

 

Lecz marzenia jordanowskich aktorów nie umarły i już teraz przygotowują się do przedstawienia tej sztuki. Mimo, że duża część z ówczesnych członków Koła Teatralnego jest już absolwentami tej szkoły, to angażują się i wystąpią w tym “zielonym” spektaklu!

Redakcja M jak Małopolska życzy młodym aktorom dużo szczęścia, wytrwałości w realizacji swoich teatralnych marzeń oraz żeby tym razem nic nie przeszkodziło w wystawieniu tego spektaklu!

Autor: Kamil Szynal

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.