Pierwsza edycja BGK Ski Cup – Light Cup za nami (ZDJĘCIA)

Wspaniała, rodzinna atmosfera i zacięta rywalizacja sportowa towarzyszyła pierwszej edycji zawodów z cyklu BGK Ski Cup – Light Cup, które odbyły się w piątek 11 marca na skoczniach w Chochołowie . Na najlepszych zawodników czekały okolicznościowe statuetki, dyplomy oraz vouchery na zakupy w sklepie sportowym.

Konkurs skoków narciarskich w pięciu kategoriach wiekowych, odbywający się na obiektach kompleksu skoczni narciarskich w Chochołowie rozgrywany był po raz pierwszy przy sztucznym świetle! Była to nie lada gratka dla młodych adeptów skoków, trenujących i startujących w barwach Klubu Sportowego KS Chochołów, którego głównym sponsorem jest Bank Gospodarstwa Krajowego.

Impreza miała nie tylko sportowy, ale także integracyjny aspekt. Zaangażowani w nią byli przede wszystkim rodzice młodych skoczków, przygotowując kiełbaski i oscypki z grilla oraz ciepłe napoje. Warto pokreślić zaangażowanie trenerów Józefa Jarząbka oraz Łukasza Bukowskiego, którzy zadbali o arenę zmagań i oceniali swoich podopiecznych podczas skoków. Było to niezwykle miłe i rodzinne spotkanie całej “rodziny sportowej” chochołowskiego klubu.

Najważniejszą częścią piątkowej imprezy była oczywiście rywalizacja na skoczni, w której wzięło udział 16 zawodników i dwie zawodniczki w pięciu kategoriach wiekowych. Najlepszymi okazali się: Oskar Rączka, Antoni Kidoń, Emilia Antosz, Miłosz Malarz oraz Szymon Byrski. Nagrodę otrzymał również najlepszy zawodnik sekcji skoków narciarskich Bartłomiej Czech. Wszystkim serdecznie gratulujemy, a pełne wyniki prezentujemy poniżej.

CH1 – chłopcy rocznik 2013/2014
🥇Oskar Rączka 246,5 pkt.
🥈Bronisław Kidoń 225 pkt.
🥉Piotr Turski 201,5 pkt.
CH2 – chłopcy rocznik 2012
🥇Antoni Kidoń 265 pkt.
🥈Mateusz Urbaś 239 pkt.
🥉Sylwester Pustelnik 232 pkt.
4 Antoni Budziński 230 pkt.
5 Jakub Kaczmarczyk 229 pkt.
CH3 – chłopcy rocznik 2010-2011
🥇Miłosz Malarz 242,5 pkt.
🥈Oskar Maczałaba 230 pkt.
🥉Marcin Turski 214,5 pkt.
4 Daniel Rączka 209,5 pkt.
5 Andrzej Turski 198 pkt.
CH4 – chłopcy rocznik 2008
🥇Szymon Byrski 276 pkt.
🥈Patryk Bednarz 262,5 pkt.
DZ – dziewczynki
🥇Emilia Antosz 253 pkt.
🥈Zuzanna Truchan 242 pkt.
PK – poza konkurencją
Kamil Bydłoń 246 pkt.
Nagroda dla najlepszego zawodnika sekcji skoków narciarskich KS Chochołów

Bartłomiej Czech

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.