Rodzina z Lanckorony straciła dom. Potrzebna pomoc (ZDJECIA)

Do bardzo dużego pożaru doszło w nocy z 25 na 26 marca w Lanckoronie, miejscowości znajdującej się w powiecie wadowickim. Niestety pomimo szybkiej reakcji strażaków, pożar doszczętnie pochłonął budynek. Rodzina prosi teraz o pomoc.

Ogień wybuchł po północy w sobotę 26 marca w Lanckoronie, miejscowości znajdującej się w powiecie wadowickim. Jak informuje strona Patrol Drogowy niestety pomimo szybkiej reakcji strażaków budynek spłonął doszczętnie. Bez dachu nad głową pozostała rodzina Burdków. Dlatego potrzebne jest teraz wsparcie.

W nocy z dnia 25/26 marca 2022r w Lanckoronie spłonął dom Państwa BURDKÓW. Rodzina została bez dachu na głową. Rodzice wraz z czwórką dzieci potrzebują pomocy finansowej na odbudowę domu. #DOBROWRACA, więc zwracam się z ogromną prośbą- jeżeli możecie, to pomóżmy ! W tytule przelewu należy wpisać: Darowizna na odbudowę domu dla (imię i nazwisko osoby, do której kierowana jest darowizna). Adres 34-143 Lanckorona, ul. Kopań 27. Przelew na konto nr : 50 1940 1076 5455 1371 0000 0000

fot. Patrol Drogowy

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.