Krynica-Zdrój: Ukrył motocykl pod stertą opon i gałęziami

Ludzka kreatywność tym razem nie zadziałała. Mężczyzna ukrył skradziony motocykl pod stertą opon i gałęziami, jednak skrytka okazała się łatwa do odkrycia. Funkcjonariusze z Krynicy-Zdroju złapali złodzieja i oddali pojazd właścicielowi.

24 marca około godziny 13, z jednej z posesji w Krynicy-Zdroju został skradziony motocykl typu cross o wartości 3 tysięcy złotych. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o tym przestępstwie, informacja ze szczegółowym opisem skradzionego jednośladu została przekazana funkcjonariuszom pełniącym służbę w terenie.

– Podczas patrolowania miasta, za blaszanym garażem policjanci zwrócili uwagę na ukryty tam czerwony przedmiot, który był przykryty bambusową matą, gałęziami oraz oponami. Jak się okazało, pod stertą przedmiotów znajdował się motocykl. Kiedy mundurowi potwierdzili, że jest to skradziony cross, podjęli dalsze działania, by ustalić sprawcę kradzieży. W ciągu 3 godzin od kradzieży policjanci namierzyli na jednej ze stacji paliw w Krynicy-Zdroju, podejrzewanego o to przestępstwo 40-letniego mieszkańca Tarnowa i zatrzymali go – informują funkcjonariusze z Krynicy-Zdroju.

W krynickim komisariacie mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia i został przesłuchany. Złodziej wyjaśnił, iż po kradzieży ukrył motocykl w rejonie blaszanego garażu, przykrywając go znalezionymi przedmiotami. Mężczyzna miał nadzieję, że po zapadnięciu zmroku powróci w to miejsce i niezauważony zabierze swój łup.

Odzyskany motocykl trafił już do prawowitego właściciela.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.