Śmierć w Jabłonce podczas prac ziemnych (ZDJĘCIA)

Tragiczny wypadek na Orawie. W środę 30 marca na ulicy Nadwodnej w Jabłonce mężczyzna spadł z ciągnika i został przygnieciony przez pojazd. Reanimacja się udała, jednak poszkodowany zmarł w szpitalu. Sprawę bada teraz Policja w prowadzonym postępowaniu. 

Do zdarzenia doszło wczoraj (30 marca) po godzinie 17, w Jabłonce w rejonie ulicy Nadwodnej. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Jabłonce wynika, że 51-letni mężczyzna podczas prac związanych z wyrywaniem korzeni drzew, spadł z ciągnika rolniczego do wody zebranej w rowie a następnie został przygnieciony przez wywrócony traktor.

– 51-latek został znaleziony przez mieszkankę Jabłonki, która natychmiast wezwała na pomoc sąsiada. Mężczyzna natychmiast ruszył z pomocą poszkodowanemu 51-latkowi. Świadkowie powiadomili także służby ratunkowe.  Do akcji ratunkowej dołączyli strażacy, którzy dotarli na miejsce zdarzenia i po wydostaniu traktorzysty natychmiast przystąpili do jego reanimacji. Walkę o życie traktorzysty kontynuowali potem ratownicy medyczni. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy po kilku godzinach niestety zmarł – informuje KPP w Nowym Targu.

Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonali czynności procesowe, a dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu przez policjantów z Komisariatu Policji w Jabłonce.

Skomentuj post

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.